Hizmetlerimiz

SEO İçerik Yazıları
Arama amaçlarına hizmet etmek için hazırlanmış içerik, ziyaretçileri müşterilere dönüştürür ve web sitenizin dijital karışıklıkta kaybolmamasını sağlar. Ticari sorgulardan bilgilendirici aramalara kadar, SEO içeriklerimiz pazarlama hedef kitlenizin taleplerinin karşılanmasını sağlar.

 Anahtar kelimeleri sığ içeriğe gelişigüzel bir şekilde eklemek, artık markanızın arama motoru sonuç sayfalarında ve potansiyel müşterilerin gözünde marka imajını zedeler. Bu nedenle, Crearticle, çevrimiçi varlığınızı artırmak ve okuyucuların istek ve ihtiyaçlarını karşılamak için en son pazarlama tekniklerini içeren, SEO için en iyi uygulamaları kullanır. Gazetecilik, yaratıcı yazma ve dijital pazarlama yeterliliğini birleştiren içerikler üretir.

Blog Yazıları
Blog makaleleri, web trafiğini yakalamaya, markanızı tanımlamaya ve müşterilerin sorunlu noktalarını ele almaya yönelik dönüşüm piramidinin en üstünde yer alan varlıklardır. Potansiyel müşetirilerinizin soruları vardır ve bloglar bunları yanıtlar.

Crearticle, yazacaklarının temelini oluşturmak için tescilli SEO araçlarını kullanır. Yazmadan önce sektörü, trendleri, konuları, anahtar kelimeleri, izleyicileri, açıları, uzmanları ve bakış açılarını araştırır.

Makaleler
Web siteniz ve blogunuz için ihtiyaç duyduğunuz bilimsel, edebi ve teknik makaleleri sizin için üretiriz. Anahtar kelime çalışmaları yapılmış nitelikli içerikler ile özgünlük testlerinden yüksek puanlarla geçen içeriklerimiz, sitenizin organik trafiğini artırır ve takipçilerinizin ihtiyaç duyduğu bilgilere erişimi sağlar. Böylece, marka imajınız hedef kitlenizin gözünde değerini yitirmeden dijital dünyadaki yerinizi koruyabilirsiniz.

Kurumsal Tanıtım Sayfaları

Web sitenizin “Hakkında” sayfaları ve “Misyon & Vizyon” sayfaları işletmenizi en doğru şekilde ifade edebilmek için çok önemlidir. Şirket profesyonellerinizle yaptığımız röportaj ve görüşmeler sonrası, marka değerinizi ve işletmenizi en iyi şekilde anlatan tanıtım sayfalarınızın içeriklerini oluştururuz.